counter easy hit
کفسابی سنگ دهبید1 - کفسابی سنگ دهبید

کفسابی سنگ دهبید

کفسابی سنگ دهبید از جمله کارهایی می باشد که برای محل ها و مکان هایی که برای پوشش سطح آن از سنگ دهبید استفاده شده است لازم و ضروری می باشد. این سنگ به عنوان یکی از زیباترین و باکیفیت ترین سنگ ها می باشد که رنگ بسیار زیبایی دارد و بسیار درخشان و زیبا است و جلوه بسیار زیبایی به محیط شما می دهد.

سنگ دهبید با 3 رنگ مختلف تیره، روشن و پلنگی در بازار وجود دارد که باتوجه به سلیقه مشتری و محلی که قرار است سنگ در آنجا به کار برود باید رنگ سنگ انتخاب شود. باتوجه به میزان و اندازه ای که قرار است سنگ برش داده شود و متراژی که قرار است سنگ در آنجا به کار برود قیمت سنگ دهبید متفاوت می باشد. البته رنگ سنگ هم باتوجه به 3 نوعی که در ابتدا به آن اشاره کرده ایم هم متفاوت می باشد. با ما همراه باشید تا درادامه با سایر ویژگی ها و همچنین مراحل کفسابی سنگ دهبید بیشتر آشنا شوید تا در زمان انتخاب و خرید سنگ دهبید کار برای شما راحت شود.

توضیحی درباره سنگ دهبید

سنگ دهبید از جمله سنگ هایی است که دارای سختی و سفتی قابل قبولی می باشد و در انواع مختلف در بازار وجود دارد که دارای رنگ بندی متنوعی است.

کاربرد این سنگ بیشتر در سالن ها، منازل، ورودی آسانسورها و… می باشد و در رستوران ها و تالارها، هتل ها و پاساژها مطابق با معماری داخلی محیط به کار می رود.

کفسابی سنگ دهبید نسبت به کفسابی سنگ های دیگر تفاوت هایی دارد و دلیل آن سخت و سفت بودن این نوع سنگ است و در ساب اول برش سنگ بسیار سخت می باشد.

کفسابی سنگ دهبید به روش زیر انجام می گیرد

ساب اول و دوم با لقمه سنگ های مربوط زده میشود و سپس عمل بتونه کاری و رزین کاری انجام میگرد و بعد از آن از ساب ایتالیایی استفاده می شود.

بعد از پایان کار کف سابی سنگ دهبید، کیفیت و شفافیت سنگ به بالاترین سطح خود می رسد و با ساب های پی در پی تا شیشه ای شدن پیش می رود.

کفسابی سنگ دهبید در کوتاه ترین زمان با تعرفه پایین و آیینه ای کردن زیاد کف این کار به پایان می رسد.

کفسابی سنگ دهبید باعث جمع آوری کلی رسوبات قدیمی که روی سنگ قرار گرفته شده و گرد و غبارها و حتی کثیفی های ریزی که حتی با چشم دیده نمیشود کاملا پاکسازی میشود.

کفسابی سنگ دهبید 1 - کفسابی سنگ دهبید

خصوصیات و ویژگی های سنگ دهبید

 

– رنگ منحصر به فرد، سنگ دهبید در 5 رنگ كرم، كرم مايل به تيره و تيره مايل به كرم و تيره و روشن وجود دارد.

– استحكام و مقاومت زیاد

– شفافيت، درخشندگی و براقی بی‌همتا

– قابليت ساب پذيري بالا به دليل تراكم مولكولي بالا

بسیاری از تالارها، رستوران ها و مراکز لوکس سنگ دهبید را جهت سنگفرش کردن ساختمان خود انتخاب می نمایند.

دقت و توجه در کفسابی سنگ دهبید

زمانی که از کفسابی و سنگسابی حرف می زنیم، ساب زنی تمامی سطوح افقی با هر جنسی می تواند مد نظرمان باشد. لایه برداری از سطوح بالایی چوب، پارکت و کفپوش، لمینت های مدرن، موزائیک های شکسته و کدر قدیمی، سطوح سرسخت بتنی، لایه های اپوکسی و صد البته سنگ از جمله مهمترین پوشش هایی می باشد که کفسابان باتجربه، سابقه فعالیت بر روی آن ها را دارند.

این شاخه مشخص از کفسابی که باز به صورت دقیق تر آن را سنگسابی می خوانیم نیز خود دارای دسته بندی های فراوانی می باشد که سبب می شود تا نحوه ساب زنی، کیفیت و کمیت کار، نوع لقمه های مورد استفاده و حتی موادی که به صورت کمکی از آن ها استفاده می کنیم نیز متغیر باشند.

رنگ و جنس بافت سنگ دهبید

در خصوص ساختار ظاهری این سنگ باید گفت که دهبید به عنوان یکی از شبیه ترین محصولات به سنگ مرمر سفید، با ساختاری مشابه دارای رنگی کرم می باشد که بعضی اوقات به حالت روشن تر (سفید) و در برخی اوقات به تیرگی (نسکافه ای) می رود.

سنگ دهبید دارای مقاومت سايشی زیادی می باشد و استحکام آن ها باعث می شود تا به عنوان پوشش کف بتوانند مامنی برای تحمل وزن زیاد روی خود باشند. این محصولات که درسال های اخیر شاهد نمونه های تقویت شده آن ها نیز بوده ایم، با شفافيت بالا، ساب پذيری مثال زدنی به دلیل تراکم مولکولی، فشردگی در ساختار و همچنین چگالی زیاد که فوایدی همچون عدم جذب آب را در بر دارد، مناسب استفاده در منازل مسکونی، رستوران ها، تالار ها و مجموعه اماکنی که صاحب آن به شست و شوی سفت و سخت دوره ای آن بی میل نیست می باشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا